Świąteczny Koncert

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

" Z narodzenia Pana, świat się raduje..."

Co zrobić, żeby wspólnie się cieszyć świąteczną atmosferą? ZORGANIZOWAĆ KONCERT ŚWIĄTECZNYCH I NOWOROCZNYCH SZLAGIERÓW.Okres Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas!
Dlatego... dnia 22.12.2016 r. w szkole odbył się świąteczny koncert. Jego ideą było wspólne kolędowanie w grupie serdecznych i życzliwych przyjaciół.
Na scenie rywalizowali uczniowie z klas I, II i III liceum i technikum. Prezentowali świąteczne kolędy, pastorałki i noworoczne przeboje we własnych aranżacjach. Występy artystów oceniało zacne jury. W jego skład weszli : pani dyrektor Dorota Matuszak- Kołtan, nauczyciele: pani profesor Ewa Żekieć- Gitalewicz i pan profesor Andrzej Kuziemski i uczennice klasy IV TH.
Radosna atmosfera udzieliła się zebranym na widowni. Wszyscy wspólnie odśpiewali najbardziej znane polskie kolędy. Koncert zakończyło odczytanie przez brata Grzegorza Badziąga fragmentu Ewangelii św. Łukasza o "Narodzeniu Pańskim". Następnie p. Ewa Żekieć- Gitalewicz odczytała werdykt jury. Nagrody- słodkie upominki-  przyznano klasom i solistom:
- kl. III A za wspólne odśpiewanie pastorałki "GORE GWIAZDA JEZUSOWI",
- solis
tce z kl. I TG Weronice Ochnio za liryczne wykonanie kolędy "Nie było miejsca dla Ciebie"
- solistce  Klaudii Pszczółkowskiej i grupie tanecznej z klasy I B za wykonanie przeboju . M. Carey "All i wan for christmas is you"
- zespołowi chórzystek z klasy I TH/TT za wykonanie pastorałki "Bosy pastuszek" przy akompaniamencie gitary
- zespołowi artystów z kl. II A za wykonanie przeboju w wersji angielskiej pt. "Snow is falling". 
Koncert uświetnił występ Katarzyny Szwedzkiej z kl. II A i Sandry Wicher z kl. I A  i recytacja poezji ks. Jana Twardowskiego w wykonaniu Roksany Podgórskiej z kl. III A.
 Koncert prowadzili uczniowie klasy III A: Małgorzata Ochman i Kacper Buniewicz.
Organizatorami koncertu byli: pani profesor Beata Diwyk i brat profesor Grzegorz Badziąg.

Pani dyrektor Dorota Matuszak- Kołtan w imieniu własnym i grona pedagogicznego złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia miłości, spokoju i spełnienia marzeń i planów w 2017 roku.

 

Zapraszamy do oglądania:

Fotorelacji na facebooku szkoły

©2019 Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search