Aktualności

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dnia 19 kwietnia na Orliku przy naszej szkole odbyła się licealiada w piłce nożnej dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział dziewczęta z 3 szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu: PCKZiU, ZS nr 1 oraz gospodarze- ZS nr 4 RCKU. Nasza reprezentacja w składzie: Lewandowska Anna, Łukaszewicz Paulina, Sowiak Sylwia, Poturalska Paulina, Saryczew Karolina, Sobieraj Karolina, Ciołek Rozalia, Łabędzka Karolina, Jenda Wiktoria, Cabaj Joanna- zajęła ostatecznie II miejsce, przegrywając z PCKZiU i wygrywając z ZS nr 1. Karolina Łabędzka otrzymała statuetkę dla Najlepszej Bramkarki. Szczególnie dziękuję Sylwii, Sandrze, Ani i Asi, że przez 4 lata dumnie reprezentowały naszą szkołę w tej dyscyplinie.

                                                                                                                                                                     Brawo dla Was - Agnieszka Górska

Piłkarki

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

20.04.2018r uczniowie klasy 3 tg/ tż ruszyli w wałeckie knieje. Tego dnia doświadczyli trudów pracy w lesie sadząc drzewa pod opieką leśników i nauczycieli. Poprzez pracę zapoznawali się z tajnikami gospodarki leśnej. Pracowity dzień zakończyliśmy ogniskiem i relaksem przy rzece .

Las

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W czwartek, 12 kwietnia dwudziestu uczniów z klas I, II i III liceum wzięło udział w wycieczce edukacyjnej do Torunia, w ramach projektu „Moje kompetencje – otwarte wrota do kariery - podniesienie jakości i efektywności kształcenia w zakresie kompetencji kluczowych uczniów liceów ogólnokształcących w powiecie wałeckim”. Harmonogram wycieczki był bardzo napięty, a zarazem ciekawy. Uczniowie wzięli udział w warsztatach laboratoryjnych z zakresu chemii w małej skali, samodzielnie wykonywali pachnące mydełka oraz kolorowe świeczki. Zgodnie z tradycją Torunia mieli możliwość wypieku dekoracyjnego piernika. Nie zabrakło czasu na zwiedzenie z przewodnikiem pięknej toruńskiej starówki. Pomysłodawcą oraz organizatorem wycieczki była Pani Aleksandra Lewandowska.

Warsztaty

Nauczycielki

 

©2018 Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search