Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Od środy 9.05.2018 roku obowiązuje nowy plan lekcji. Można się z nim zapoznać na stronie rcku.pl oraz synergia.librus.pl. 

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

16 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły z panią A. Raczkowską-Goszczyk mieli okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach językowo-kulturowych w Poznaniu w Collegium Da Vinci i poznać zabawnego rodowitego Anglika.

Prowadzący warsztaty, Ross Mulkern z pasją opowiadał o swoim kraju i zaskoczył nas różnymi ciekawostkami. Ross niezwykle umiejętnie angażował młodzież do udziału w warsztatach i tu pochwała dla chłopców z 2 TI, którzy bardzo aktywnie pracowali w grupie. Po warsztatach uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując QUIZ.

Świetnie się bawiliśmy, czas szybko zleciał, a na koniec pamiątkowe zdjęcie.

Anglik

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniach 16-18.04.2018 roku 41 osobowa grupa młodzieży z ZS nr 4 RCKU pod opieką Bieli Karoliny, Jenda Agnieszki, Dyker Anny i Beradetty Radziun brała udział w wycieczce do Pragi.

W dniu przyjazdu i zakwaterowaniu w Rekreacni stredisko w Stara Zivohost odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Kolejnego dnia uczniowie zobaczyli najważniejsze i najpiękniejsze zabytki Pragi min. Stare Miasto, Most Karola, Zamek na Hradczanach, Złota uliczka, Archikatedra Św. Wita, Teatr Narodowy. Wśród napiętego harmonogramu nie zabrakło czasu na zakup pamiątek. W drodze powrotnej do Wałcza nie zabrakło czasu na zwiedzanie Staropruskich jaskiń oraz Zamku Karlstejn. Wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Praga

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dnia 19 kwietnia na Orliku przy naszej szkole odbyła się licealiada w piłce nożnej dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział dziewczęta z 3 szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu: PCKZiU, ZS nr 1 oraz gospodarze- ZS nr 4 RCKU. Nasza reprezentacja w składzie: Lewandowska Anna, Łukaszewicz Paulina, Sowiak Sylwia, Poturalska Paulina, Saryczew Karolina, Sobieraj Karolina, Ciołek Rozalia, Łabędzka Karolina, Jenda Wiktoria, Cabaj Joanna- zajęła ostatecznie II miejsce, przegrywając z PCKZiU i wygrywając z ZS nr 1. Karolina Łabędzka otrzymała statuetkę dla Najlepszej Bramkarki. Szczególnie dziękuję Sylwii, Sandrze, Ani i Asi, że przez 4 lata dumnie reprezentowały naszą szkołę w tej dyscyplinie.

                                                                                                                                                                     Brawo dla Was - Agnieszka Górska

Piłkarki

©2019 Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search