Aktualności

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
3.... 2 ..... 1 ....... START!!!
Właśnie ruszyły zapisy na NAJWIĘKSZY, NAJLEPSZY turniej gier komputerowych w naszym powiecie. ROLNIK GAME ARENA 2018 czeka na Was, nie może Was tam zabraknąć.
Regulaminy zawodów i zapisy na stronie rga2018.pl
Zapisy trwają do 16 marca godz. 23:59:59.
Organizatorzy turnieju planują kilka nowości i atrakcji dla uatrakcyjnienia całej imprezy.
rtE7pFh Imgur

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dnia 4 marca 2018r. biegacze z ZS4, w ramach funkcjonującej w szkole grupy Jednego Serca, wystartowali w biegu Tropem Wilczym w Wałczu, którego celem było upamiętnienie żołnierzy wyklętych. Bieg odbywał się na dystansie 1963 metrów, co symbolizuje rok śmierci ostatniego żołnierza wyklętego – Józefa Franczaka PS. ,,Lalek”. Wraz z uczniami wystartowali opiekunowie grupy: dyrektor Leszek Molka, Dawid Porębiak i Sławomir Niewczas. Warto wspomnieć, że bieg Tropem Wilczym inauguruje bieżący sezon szkolnych biegaczy, którzy już szykują się do kolejnych startów.

bieg

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 22 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Szczecinie odbył się V regionalny finał konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Ogólnopolski konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy od 2014 roku. Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości, o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.
W finale regionalnym konkursu udział wzięło 48 uczniów z 24 szkół z województwa zachodniopomorskiego. Uczniowie odpowiadali na 35 pytań konkursowych w formie testu.
Rafał Mazur z klasy III TO z najlepszym wynikiem będzie reprezentować Okręg zachodniopomorski podczas finału centralnego w Warszawie, który zaplanowany został na 18 kwietnia 2018 roku.

Opiekunowie Marta Bednarek i Magdalena Tomaszewska
PS. Trzymamy kciuki za finał w Warszawie

BHP

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

kulowa

W dniu 11.02.2018 na strzelnicy LOK w Wałczu odbył się turniej z okazji 73 Rocznicy Wyzwolenia Wałcza. Nasza młodzież nie zawiodła, stawiła się w tym dniu i godnie reprezentowała Zespół Szkół nr 4. Zawody odbyły się w dwóch konkurencjach strzeleckich.

Strzelanie precyzyjne z pistoletu wiatrówki:
II miejsce - Dominik Kisilewicz - IV TI

Strzelanie precyzyjne z karabinka wiatrówki
I miejsce - Dominik Kisilewicz IV TI
III miejsce - Jakub Muryn - II TI

Jesteśmy dumni i gratulujemy sukcesów :)

 

©2018 Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search