Aktualności

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

11 listopada Zarząd Rejonowy LOK w Wałczu zorganizował Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Powiatu Wałeckiego z okazji Święta Niepodległości.

Nasi uczniowie mają celne oko i zajęli następujące lokaty:
- w kategorii pistolet pneumatyczny z wolnej reki:
I miejsce - Dominik Kisilewicz IV TI
- w kategorii karabin:
II miejsce - Jakub Muryn - II TI
III miejsce - Dominik Kisilewicz - IV TI
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W  miniony piątek 17 listopada uczennice Zespołu Szkół nr 4 RCKU w Wałczu wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Sztuki Kulinarnej „Smaki Pomorza” w Szczecinie, który odbył się w Zespole Szkół nr 6.
W Konkursie Kelnerskim I miejsce zajęła Katarzyna Gołąb i III miejsce zajęła Alicja Huzar, obie uczą się w Technikum nr 3, w klasie IV o kierunku technik hotelarz.
Uczennice otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, do konkursu zostały przygotowane przez panią Teresę Liszewską.

 

Kelnerski KONKURS

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Od poniedziałku 20.11.2017 roku zmienia się plan lekcji. Z nowym planem można się zapoznać na rcku.pl oraz synergia.librus.pl. 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dnia 15 listopada odbył się ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutschfreund. Udział w zmaganiach z tekstem wielokrotnego wyboru wzięło 14 uczniów naszej szkoły. Wyniki poznamy za około miesiąc. Udział uczniów w konkursie wspomogła Rada Rodziców. Konkurs zorganizowała Pani Edyta Szyłobryt-Musiał a wspierały ją Pani Elżbieta Kuziemska i Beata Trzmielewska.

 

NiemNiem1

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

   W dniu 10.11.2017 r. uczennice ZS4 RCKU w Wałczu, Ada Trzmiel, Anna Lewandowska, Kamila Jasnowska wraz z opiekunem – Edytą Szyłobryt- Musiał uczestniczyły w spotkaniu podsumowującym praktyki zagraniczne. Uczennice podczas wakacji brały udział w projekcie Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży i Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, podczas którego pracowały w schroniskach w Wandlitz i Wannsee w okolicy Berlina. Podczas praktyk miały możliwość poszerzania swoich umiejętności w Housekeepingu kuchni, barze i recepcji. Uczestniczki projektu zdobyły nowe doświadczenia, które z pewnością zaowocują w przyszłości. Celem projektu było również rozwijanie umiejętności z zakresu komunikacji w języku niemieckim. Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie, w trakcie którego uczestników ugoszczono poczęstunkiem, umilającym wymianę doświadczeń i relacji praktykantów z pobytu w Niemczech.

   Polecamy wszystkim tę formę spędzania wakacji, a osoby zainteresowane praktykami za granicą, zachęcamy do kontaktu z Panią Edytą Szyłobryt- Musiał.

WspółprPol niem

©2018 Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search