Aktualności

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

24 listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pile odbył się Zespołowy Konkurs Programistyczny. W konkursie brało udział 10 drużyn dwuosobowych. Z naszej szkoły wzięli udział dwaj uczniowie klasy IV TI Marcin Jakubowski, Mateusz Sobolak i zajęli I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukces

Zapraszamy na Relację:

https://www.facebook.com/zsp1.pila/videos/1525464100863163/?fref=ts

KonkProgr

KonkProgr1

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

24093924 1649961655054730 458603554 o23 listopada 2017 na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Wałczu odbyły się kolejne zawody strzeleckie w ramach Szkolnej Ligi Strzleckiej. W zawodach uczestniczyła wyjątkowo dużo uczestników, łącznie prawie 50 osób. Uczestnicy strzelali z karabinku sportowego 4,5 mm. Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli i zajęli wysokie lokaty.
Indywidualnie chłopcy:
II miejsce - Jakub Muryn klasa II TI (uzyskał identyczną ilość punktów co zwyciezca zawodów - zabrakło trochę szczęścia)
III miejsce -  Dominik Kisilewicz IV TI

Drużynowo - III miejsce w składzie: Dominik Kisilewicz (IV TI), Marcin Skupień (IV TO) oraz Monika Oleniacz (IV TO).

Opiekun: Jarosław Huber

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

24 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się II Międzyszkolna Gala Filmowa. Gala Filmowa stała się uwieńczeniem Konkursu Filmowego, któremu przyświecało hasło „Świat w oczach młodego człowieka”. Celem konkursu było ukazanie otaczającej nas rzeczywistości w oczach młodych ludzi. Jednocześnie przedsięwzięcie, miało na celu zachęcić uczestników do aktywności artystycznej, a także do większego zainteresowania sztuką filmową.

Łącznie do konkursu zostało zgłoszonych 18 filmów ze szkół podstawowych (uwzględniając klasy gimnazjalne) oraz szkół średnich. Jury, którym w tym roku była firma „FOTO Kwiatkowski”, oceniło filmy pod względem merytorycznym, artystycznym i technicznym. Najlepszy okazał się film Dawida Bronowickiego i Macieja Dygaza z PCKZiU, II miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły – Marcin Jakubowski, Mariusz Pachocki i Wiktor Iwański, a na podium III miejsca stanęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 - Rafał Jankowski, Filip Zuj i Kacper Jakubajtis. Ponadto jury postanowiło wyróżnić specjalnym wyróżnieniem i nagrodami dwa filmy uczniów naszej szkoły: Mateusza Niedbały oraz Natalii Kinasiewicz i Anieli Niewiadomskiej.

Uroczystość, którą wraz z uczniami przygotowała pani Magdalena Huber, została objęta patronatem Starosty Powiatu Wałeckiego pana dr Bogdana Wankiewicza, a Powiat Wałecki był głównym fundatorem nagród dla zwycięzców.

Z pewnością Gala Filmowa nie przybrałaby tak wspaniałego kształtu, gdyby nie znakomici konferansjerzy uroczystości: Nel Wesołowska z klasy II „b” i Szymon Żerebiło z klasy II TI oraz artystki, które swoim głosem uświetniły to filmowe wydarzenie: Aleksandra Kołosowska i Maja Marszewska z I „a”. Szczególne podziękowania należą się Patrykowi Romanowskiemu z I TI, który czuwał nad techniczną organizacją imprezy.

Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy wszystkich do udziału w III Międzyszkolnej Gali Filmowej, która odbędzie się w przyszłym roku.

GalaFilm1

GalaFilmowa

Gala Film2

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

       21 listopada 2017 r., w ramach Drugiego Europejskiego Tygodnia Kwalifikacji Zawodowych „ODKRYJ SWÓJ TALENT”, gościliśmy w naszej szkole uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. Tego dnia drzwi „Rolnika” były otwarte dla wszystkich, którzy chcieli zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną.  Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole oraz dowiedzieć się więcej o kierunkach kształcenia.  Odwiedzający zwiedzali poszczególne pracownie, brali udział w konkursach, a także mieli okazję skosztować smakołyków przygotowanych przez uczniów. Łącznie „Rolnik” odwiedziło ponad 350 (!!!) uczniów z różnych szkół. Mamy nadzieję, że w przyszłości zasilą oni mury naszej szkoły .

 

    DOTWDotw1  

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

11 listopada Zarząd Rejonowy LOK w Wałczu zorganizował Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Powiatu Wałeckiego z okazji Święta Niepodległości.

Nasi uczniowie mają celne oko i zajęli następujące lokaty:
- w kategorii pistolet pneumatyczny z wolnej reki:
I miejsce - Dominik Kisilewicz IV TI
- w kategorii karabin:
II miejsce - Jakub Muryn - II TI
III miejsce - Dominik Kisilewicz - IV TI
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

©2018 Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search