Obserwuj nas:

Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik ekonomista
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1PaulinaMartynaChilicka
2Piotr Cieślak
3Zuzanna Fiszer
4LidiaReginaGajewska
5Adam Goluch
6Katarzyna Marcinkowska
7KarolinaPatrycjaMatczak
8KlaudiaDanutaNowak
9Julia Piskorz
10Wiktoria Szadkowska
11Aleksandra Wachnik
12Wiktor Wasylków

 

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik informatyk
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1PatrykDanielAndziak
2BartoszPiotrBocian
3Oskar Bonin-Syroka
4Jakub Chrobak
5Mikołaj Dobrowolski
6Sebastian Dymek
7RafałDamianDziemiński
8MateuszJanGóraj
9Julian Huber
10Jakub Kaufka
11JakubJanKońko
12Maciej Kowal
13DominikSewerynKurzak
14Dawid Kwiatkowski
15JanDariuszLubianiec
16Izabela Łukawska
17Jan Macias
18DamianSebastianMajchrzak
19Aleksander Mojsiuk
20KarolTomaszMoliński
21Jakub Nastarowicz
22PatrykArkadiuszOdolczyk
23Amadeusz Plewa
24Patryk Przepiórkowski
25MateuszRyszardSędzikowski
26Dawid Siwek
27Łukasz Skwarna
28Dawid Tarapata
29Grzegorz Turek
30Damian Węgierek

 

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik organizacji turystyki
L.p.ImięNazwisko
1AmeliaChabrowska
2Patrycja Grabowska
3AmeliaGrzegorczyk
4AlicjaJóźwiak
5MałgorzataKołosowska
6LenaKubiak
7DawidKuźniarek
8MarcelMrugała
9NikolaNowak
10ZuzannaOlejnik
11WeronikaPuszkar
12NataliaRylska
13WiktoriaStadnik
14KornelStępień
15WeronikaSzaleńców

 

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
L.p.ImięNazwisko
1BartoszBil
2SzymonBińczyk
3JakubBorysewicz
4ŁukaszBrusiło
5ŁukaszBuciak
6FranciszekCierpikowski
7DawidFras
8JakubGalus
9SzymonGotowiecki
10SzymonGrabowski
11SzymonKandora
12MateuszKatkowski
13KacperKotowicz
14BartłomiejLeśniewski
15WiktorMalinowski
16MaciejNiewczas
17WiktorNowicki
18MiłoszOwczarek
19KubaPerzyński
20OskarPizoń
21AdamPogocki
22KarolPorębiak
23DawidPółjanowski
24BartoszRorbach
25HubertRuta
26PawełWierzbicki
27RafałWrzecionkowski

 

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik żywienia i usług gastronomicznych
L.p.ImięNazwisko
1AleksandraBezhubka
2ElizaBień
3JoannaBogus
4DianaBorkowska
5ZuzannaChorzewska
6NorbertCiszek
7MariaDepcik
8PaulinaGąsiorowska
9WeronikaJabłońska
10DawidJankowski
11JanuszKluzek
12AdamKoziej
13DariaKurzyk
14PiotrLubera
15DominikaMatuszak
16KacperMisiak
17MartynaPodolska
18MariaPolaczek
19MajaProtasiuk
20MajaRabęda
21KatarzynaSagalska
22NikolaSiurnicka
23MajaSkonieczna
24OliwiaStępień
25AnnaSzulc
26NikolaUrbańska
27AmeliaWrzos
28NataliaZduniewicz

 

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych = 0
Technik hotelarstwa
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
Skip to content