Obserwuj nas:

Wyniki wstępnej rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Uwaga, bardzo ważne!

Osoby zakwalifikowane są zobowiązane do dnia 30.07.2021 r. do godz. 12.00 potwierdzać wolę nauki w ZS nr 4 RCKU w Wałczu składając oryginał: świadectwa i wynik z egzaminu.
Ostateczne listy osób przyjętych do ZS nr 4 RCKU zostaną ogłoszone dnia 02.08.2021 r.

II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera
Lista zakwalifikowanych
I A
Próg punktowy = 0
L.p.ImięDrugie imięNazwisko

 

II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera
Lista niezakwalifikowanych
I A
Próg punktowy = 0
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1Nikola Dąbrowska
2Maja Kujawa
3Oskar Olejniczak
4GabrielaMariaUrbńska


 

LISTY OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO TECHNIKUM ZAWODOWEGO NR 3

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik ekonomista
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1PaulinaMartynaChilicka
2Piotr Cieślak
3Natalia Daszkiewicz
4Zuzanna Fiszer
5LidiaReginaGajewska
6Wiktoria Głuczkowska
7Adam Goluch
8KarolinaPatrycjaMatczak
9KlaudiaDanutaNowak
10Julia Piskorz
11Wiktoria Szadkowska
12Aleksandra Wachnik
13Wiktor Wasylków
14Julia Wróbel
15Maksym Zacharczuk

 

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik informatyk
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1PatrykDanielAndziak
2BartoszPiotrBocian
3Oskar BoniN-syroka
4Jakub Chrobak
5Mikołaj Dobrowolski
6Sebastian Dymek
7RafałDamianDziemiński
8MateuszJanGóraj
9Julian Huber
10Jakub Kaufka
11JakubJanKońko
12Maciej Kowal
13DominikSewerynKurzak
14Dawid Kwiatkowski
15JanDariuszLubianiec
16Izabela Łukawska
17Jan Macias
18DamianSebastianMajchrzak
19Aleksander Mojsiuk
20KarolTomaszMoliński
21Jakub Nastarowicz
22PatrykArkadiuszOdolczyk
23Amadeusz Plewa
24Patryk Przepiórkowski
25MateuszRyszardSędzikowski
26Dawid Siwek
27Łukasz Skwarna
28Dawid Tarapata
29Grzegorz Turek
30Damian Węgierek
Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik organizacji turystyki
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1Dagmara Adamkiewicz
2Wiktoria Bieniek
3SaraMariaBöheim
4AlicjaKrystynaJóźwiak
5MałgorzataEwaKołosowska
6MarcelMarekMrugała
7Zuzanna Nowak
8ZuzannaAnnaOlejnik
9Julia Olędzka
10Weronika Puszkar
11NataliaAleksandraRylska
12WiktoriaStadnikStadnik
13Kornel Stępień
14WeronikaKarolinaSzaleńców
15ZuzannaElizaWiniarczyk
Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1Bartosz Bil
2SzymonStanisławBińczyk
3JakubKarolBorysewicz
4ŁukaszBartoszBrusiło
5ŁukaszPawełBuciak
6Franciszek Cierpikowski
7Dawid Fras
8Jakub Galus
9SzymonNikodemGotowiecki
10SzymonGrabowskaGrabowski
11GabrielAleksanderJanusz
12Szymon Kandora
13Mateusz Katkowski
14KacperBrajanKotowicz
15Bartłomiej Leśniewski
16WiktorKsaweryMalinowski
17MaciejSławomirNiewczas
18WiktorMieczysławNowicki
19Miłosz Owczarek
20Dominik Paprota
21OskarDawidPizoń
22AdamPogockiPogocki
23KarolMichałPorębiak
24DawidJanPółjanowski
25Bartosz Rorbach
26HubertWiktorRuta
27PawełDariuszWierzbicki
28Rafał Wrzecionkowski
29ArminDanielŻmuda
Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych
Technik żywienia i usług gastronomicznych
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1AleksandraMariaBezhubka
2Eliza Bień
3Joanna Bogus
4Diana Borkowska
5Dominika Brożek
6Gracjan Chalecki
7ZuzannaChorzewskaChorzewska
8NorbertAdamCiszek
9MariaAngelikaDepcik
10WeronikaMonikaJabłońska
11PatrycjaKalkowskaKalkowska
12Janusz Kluzek
13Adam Koziej
14DariaWeronikaKurzyk
15PiotrMikołajLubera
16Magdalena Łojek
17Dominika Matuszak
18KacperJanMisiak
19GabrielSzymonNisiewicz
20Maria Polaczek
21Maja Protasiuk
22MajaOksanaRabęda
23KatarzynaMariaSagalska
24Nikola Siurnicka
25MajaMonikaSkonieczna
26OliwiaAleksandraStępień
27AnnaKrystynaSzulc
28Nikola Urbańska
29Natalia Zduniewicz
30KajaLidiaZydorek
Technikum Zawodowe Nr 3
Lista zakwalifikowanych = 0
Technik hotelarstwa
L.p.ImięDrugie imięNazwisko

 

LISTY OSÓB NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO TECHNIKUM ZAWODOWEGO NR 3

 

Technikum Zawodowe Nr 3
Lista niezakwalifikowanych
Technik ekonomista
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1WojciechMirosławPiotrowicz
2Kacper Woźniak
Technikum Zawodowe Nr 3
Lista niezakwalifikowanych
Technik hotelarstwa
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1LenaDominikaKubiak
2Nikola Nowak
Technikum Zawodowe Nr 3
Lista niezakwalifikowanych
Technik informatyk
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1Fabian Buczkowski
2KubaArturPerzyński
3Mikołaj Raczyński
4PatrykMarekSzumiński
Technikum Zawodowe Nr 3
Lista niezakwalifikowanych
Technik organizacji turystyki
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1Amelia Chabrowska
2Paulina Gąsiorowska
3Szymon Kosiba
4Martyna Podolska
Technikum Zawodowe Nr 3
Lista niezakwalifikowanych
Technik żywienia i usług gastronomicznych
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1PaulinaMariaMichalska
2Amelia Wrzos

Uwaga, bardzo ważne!

Osoby zakwalifikowane są zobowiązane do dnia 30.07.2021 r. do godz. 12.00 potwierdzać wolę nauki w ZS nr 4 RCKU w Wałczu składając oryginał: świadectwa i wynik z egzaminu.
Ostateczne listy osób przyjętych do ZS nr 4 RCKU zostaną ogłoszone dnia 02.08.2021 r.

Skip to content