Obserwuj nas:

Aktualności - informacje

Wycieczka do Wrocławia

Powiat Wałecki na początku roku 2022 pozyskał środki finansowe z Ministerstwa Edukacji i Nauki na realizację w szkołach ponadpodstawowych przedsięwzięcia pod nazwą „Poznaj Polskę”. Realizacja

Czytaj więcej »

Ostatnie pożegnanie

Dnia 2 czerwca 2022 roku pożegnaliśmy w Koszalinie Elżbietę Jasińską – Łukaszewicz wieloletniego pedagoga i wychowawcę młodzieży. Była Dyrektorem II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof.

Czytaj więcej »

Żyj Zdrowo i Sportowo

„Żyj Zdrowo i Sportowo” to kolejna już impreza w Zespole Szkół nr 4 RCKU w Wałczu stawiająca na promocję zdrowego stylu życia. 27 maja 2022 r. uczniowie „Rolnika” wspólnie z nauczycielami mieli okazję wziąć udział w licznych aktywnościach sportowych jak również skosztować pysznych i zdrowych przekąsek oraz potraw.

Czytaj więcej »

Hallo Berlin

W dniach 19-20 maja 2022 r. grupa uczniów naszej szkoły miała okazję wziąć udział w wycieczce do Berlina organizowanej w ramach Projektu Unijnego.

Czytaj więcej »

Pożegnanie Absolwentów

Szczęśliwej drogi, już czas…
Dzień 29 kwietnia 2022 to piątek, ostatni piątek kwietnia. Data o tyle ważna, że co roku właśnie w ostatni piątek kwietnia żegnamy po czterech latach uczniów klas technikum, po trzech latach uczniów klas liceum, naszych Absolwentów.

Czytaj więcej »
Skip to content