Obserwuj nas:

Konkurs Recytatorski po Angielsku

Konkurs Recytatorski po Angielsku

16 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski pod hasłem „O przyjaźni po angielsku”, a nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że mają duszę artysty i wyróżniają się niezwykłymi umiejętnościami. Tego dnia pokazali, że potrafią recytować wiersze także w języku obcym. Komisja konkursowa miała przyjemność wysłuchać świetnie przygotowanych uczestników, którzy zaprezentowali wybrany wiersz o przyjaźni, dbając o pamięciowe opanowanie tekstu, prawidłową wymowę i dykcję oraz oryginalny wyraz artystyczny. Komisja konkursowa wyłoniła trzy zwyciężczynie:

I miejsce zajęła Wiktoria Różańska,    

II miejsce zdobyła Natalia Chodoruk,

a nagroda za trzecie miejsce powędrowała do Justyny Boguniewicz.

Zwycięzcy konkursu mieli niebywałą okazję wybrać sobie nagrodę spośród ufundowanych upominków, kierując się swoimi zainteresowaniami. Do wyboru były puzzle 3D ze Statuą Wolności do ułożenia, fiszki z obrazkami Idiomy angielskie oraz powieść anglojęzycznaOrganizatorem konkursu była pani Angelika Raczkowska-Goszczyk.

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content