Obserwuj nas:

Wyniki egzaminu zawodowego

Drodzy Uczniowie,

W piątek 20.03.2020 r. w systemie OKE będą dostępne wyniki egzaminu zawodowego. W związku z zawieszeniem zajęć do 25.03.2020 proszę o sprawdzenie wyników na stronie uczniowie.oke.poznan.pl.

Dostęp do konta dla osób, które nie odebrały w sekretariacie loginu i hasła zostanie przesłany przez e-dziennik.

Odbiór dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe przez zdającym został określony w harmonogramie CKE jako „do 31 marca”. Okręgowe Komisje Egzaminacyjne będą przekazywały Państwu szczegółowe informacje w tej kwestii i ustalały z dyrektorami szkół sposób przekazania dokumentów.

Osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. do dyrektora macierzystej szkoły.

Deklarację będzie można złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail do sekretariatu szkoły.

Więcej informacji na https://www.oke.poznan.pl/files/cms/581/20200318_informacja_wyniki_epkwz.pdf

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content