Obserwuj nas:

Pomoc dla Ukrainy

W związku z wojną w Ukrainie i nasza Społeczność nie pozostaje obojętna. Samorząd Uczniowski organizuje zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy. Jeden tydzień za nami, a Wasz odzew sprawia, że serce rośnie. Pomagać można na wiele sposobów, najnowsze informacje zamieszczane są na stronie FB Samorządu Uczniowskiego, oraz na FB naszej szkoły.

Nasza Szkoła od kilku lat zaprzyjaźniona jest z miastem Fastów na Ukrainie. Kilkukrotnie gościliśmy przedstawicieli tamtejszych szkół u nas, a nasi uczniowie i nauczyciele odwiedzili Fastów. Dlatego zachęcamy z całego serca do wspierania wszelkich inicjatyw, które mogą pomóc naszym sąsiadom w tym strasznym dla nich czasie.

SU RCKU organizuje zbiórkę darów dla podopiecznych domu dziecka z ukraińskiego Fastowa, w którym placówkę tę z poświęceniem dla najbardziej potrzebujących prowadzi Michał Romaniv. Do klasy ekonomii do środy 9 marca będzie można przynosić takie rzeczy jak:
– środki pomocy medycznej (bandaże, plastry, gazy itd.) 
– latarki, baterie
– słodycze, soczki
– kartony, w które będzie można zapakować nasze dary.

Jednocześnie działamy w ramach ,,Projektu bez granic” – inicjatywy, w której grupa ludzi z naszej szkoły (ZS4) miała działać, by wzajemnie inspirować się tym, co bliskie ich gustom, przerzucać mosty między sztuką a działaniami społecznymi, przełamać granice między zaangażowanie charytatywnym, a działaniami artystycznymi (happening, gra na bębnach itp.). Potrzeba chwili jest jednak inna. Dziś szczególnie ważne jest, by być razem, żyć solidarnie w każdej sytuacji. Dziś ważne jest, by SPOTKAĆ SIĘ… bez granic!!! Dlatego zapraszamy chętną młodzież do zgłaszania się do pomocy.

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content