Obserwuj nas:

Pożegnanie Absolwentów

Szczęśliwej drogi, już czas…
Dzień 29 kwietnia 2022 to piątek, ostatni piątek kwietnia. Data o tyle ważna, że co roku właśnie w ostatni piątek kwietnia żegnamy po czterech latach uczniów klas technikum, po trzech latach uczniów klas liceum,  naszych Absolwentów.
Także i w tym roku spotkaliśmy się w auli szkolnej wszyscy – Maturzyści, Rodzice, Dyrekcja i Nauczyciele, aby wspomnieć minione już 4 i 3 lata nauki w ZS nr 4 RCKU, odebrać nagrody, spotkać się po raz ostatni w tak licznym gronie na terenie szkoły. Po prostu po to, żeby się pożegnać zanim nasi dorośli już Absolwenci rozpoczną zupełnie nowy etap w życiu. Apel rozpoczęto od wspólnego zaśpiewania hymnu narodowego i przekazania młodszym kolegom i koleżankom Sztandaru Szkoły.
Nam – Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom jest smutno, że znowu kolejny rocznik uczniów nas opuszcza. Jednakże cieszymy się zarazem, że doprowadziliśmy Was do tego momentu w życiu, że z bardzo młodych uczniów klas pierwszych zobaczyliśmy dzisiaj dorosłych ludzi, przyszłych studentów i pracowników wykształconych w naszej placówce.
A więc….. do zobaczenia gdzieś…….kiedyś……
Powodzenia na maturze i Waszej dalszej drodze.

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content