Obserwuj nas:

Żyj Zdrowo i Sportowo

„Żyj Zdrowo i Sportowo” to kolejna już impreza w Zespole Szkół nr 4 RCKU w Wałczu stawiająca na promocję zdrowego stylu życia. 27 maja 2022 r. uczniowie „Rolnika” wspólnie z nauczycielami mieli okazję wziąć udział w licznych aktywnościach sportowych jak również skosztować pysznych i zdrowych przekąsek oraz potraw.

Tańce, wyścigi i różne łamigłówki to tylko niektóre z atrakcji, w których każdy uczeń jak i nauczyciel ZS 4 mógł wziąć udział. Rywalizacja odbywała się w wesołej i przyjaznej atmosferze, a uczniowie wszystkich klas zostali nagrodzeni dyplomami jak również słodkim prezentem.

Oprócz aktywności sportowej, chętne osoby mogły zgłosić swoją chęć jako potencjalni dawcy szpiku kostnego. Nad organizacją przedsięwzięcia czuwał Pan Jarosław Huber.

Naszą szkołę odwiedzili również uczniowie klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu. Mamy nadzieję, że wizytę zaliczą do udanych. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy we wrześniu.

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content