Obserwuj nas:

Kolejny Rolnik Con dobiegł końca. Całotygodniowe zmagania zaowocowały wspaniałym finałem, który odbył się 28 października 2022. Od zawodów sportowych, tańców na dziedzińcu szkoły, aż po batalię umysłową. Wszystko w bajkowych klimatach Shreka. Wspaniali uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania biorąc bardzo aktywny udział w całym przedsięwzięciu.

W tym roku impreza językowców została dodatkowo rozszerzona. W całotygodniowym cyklu Rolnik Con wzięły udział 2 drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu oraz Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu. Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę, zarówno sympatycznym uczniom jak i niemniej sympatycznym opiekunkom.

Dziękujemy również absolwentkom Rolnika, które ubarwiły dzień finałowy, w szczególności Łucji Matusiak, która przygotowała specjalną prelekcję na temat cosplay’u dla uczniów szkół podstawowych.

Rolnik Con to nie tylko dobra zabawa, ale również konkurs z nagrodami. Tegoroczną edycję wygrała drużyna THE SWAMPERS w składzie Eliza Kołosowska, Kamila Olejniczak oraz Patrycja Muryn. Drugie miejsce przypadło Julii Matuszczak, Zuzi Siedleckiej oraz Dominice Jarosińskiej czyli zespołowi CIASTEK TEAM. Na podium znalazła się również trójka z DREAM TEAM, Ewelina Czarnecka, Kornelia Piechowska i Oliwia Chrobak.

Nagrody za najlepsze stroje otrzymały Ada Huryń oraz Dominika Jarosinska. Brawo!

Nauczyciele języków obcych dziękują Panu Dyrektorowi za aktywny udział w finale imprezy, wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie Rolnik Con 2022 – Shrek 4ever. See YOU next year?

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content