Obserwuj nas:

Harmonogram konsultacji dla rodziców i uczniów

Lp. Nazwisko i imię Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Badziąg Grzegorz BG     14:20-15:20    
2 Bahrii Roman RB   14:45-15:15      
3 Bednarek-Pilarska Marta MB      
 14.10-15.10
4 Biela Karolina BK   15.05-16.05      
5 Bodziewska Maria Bo   14:30-15:30      
6 Cierpikowska Agnieszka CA   15.05-16.05      
7 Diwyk Beata BD       14:10-15:10  
8 Dyker Anna AD     14:10-15:10    
9 Eysymontt Mariusz ME 14:10-15:10        
10 Frelkowska-Makówka Anna AF   14:10-15:10      
11 Fularz Roman FR   14,10-15,10      
12 Gniot Łukasz GŁ 15.05-15.35        
13 Górska Agnieszka AG   14.15-15.15      
14 Gross Renata RG   15.00-16.00      
16 Gutowicz Ewelina EG 14:10-15:10        
17 Huber Jarosław JH     14:10-15:10    
18 Huber Magdalena HM   14:10-15:10      
19 Jakubiak Iwona IJ   15.05-16.05      
20 Jakubowski Wojciech WJ     16.00-17.00    
21 Jaskulska Agnieszka AJ 14:10 – 15:10        
22 Jęcka Milena MJ   15.00-16.00      
23 Karol Damian DK   14:20-15:20      
24 Kołtan Grzegorz GK   14.40-15.10      
25 Kosmalska Romana RK         15:05-16:05
26 Kszak-Krzyżanowska Anna KK 14.20 – 14.50        
27 Kubowicz Arkadiusz KA       14:10-15:10  
28 Kuziemska Elżbieta EK         14:10-15:10
29 Lewandowska Aleksandra AL    
   15:05-16.05
30 Liszewski Tomasz LT     14:20 -15:20    
31 Łojewska Beata BŁ 15:05- 16:05         
32 Mai-Szmulczyńska Natasza NS   15.05-16.05      
33 Mańska Maria MM 15:05-16:05        
34 Marcinkowska Katarzyna KM     15.05-16.05    
35 Matuszak-Kołtan Dorota KD   14.10-15.10      
36 Matysko Beata BM     15:05-16:05    
37 Molka Leszek ML 14:10 – 15:10        
38 Morawski Krzysztof Mo     15:05-16:05    
39 Nawrocka Alicja AN   14:10-15:10      
40 Niewczas Sławomir SN   14:10-15:10      
41 Nowak Robert NR         14:10-15:10
42 Nowalska Ewa       14:10-15:10  
43 Patalas Małgorzata MP   14.10-15.10      
44 Pawlik Aleksandra Pa       15:40-16:40  
45 Pawlik Joanna JP 15.05-16.05        
46 Piwońska Agnieszka AP 14.10-15.10        
47 Porębiak Dawid PD 14.10 – 15.10        
48 Prendecka Alicja PA   14.10-15.10      
49 Raczkowska-Goszczyk Angelika AR   14:20-15:20      
50 Radziun Bernadeta BR   15.05-16.05      
51 Rosińska Małgorzata MR     14.10-15.10     
52 Rusnak Albert RA       15:05-16:05  
53 Ruta Jolanta RJ         15.05-16.05
54 Siwek Anna SA     15:05-16:05    
55 Sowa Agnieszka AS   14.10-15.10      
56 Szyłobryt-Musiał Edyta EM   15.05-16.05      
57 Tarka Wawrzyniec WT 15:05 – 16:05        
58 Tomaszewska Magdalena MT     14:10- 15:10    
59 Toporek Marta To         15.05-16.05
60 Towarnicki Marcin TM   15:05 – 15:35      
61 Trzmielewska Beata BT     14:20 – 15:20    
62 Wegner Maria WM   14:20-15:20      
63 Wilczyński Mirosław MW   15.05-16.05      
64 Wiza Karolina WK   15:05-16:05      
65 Zielonka-Rucińska Małgorzata MZ     14:20-15:20    
Skip to content