Obserwuj nas:

Wyjazd na musical „Rodzina Adamsów”

Uczniowie naszej szkoły dnia 18.03.2020 udali się do Poznania na musical „Rodzina Addamsów”. Morticia, zimna jak sopel lodu, Gomez, gorący jak wulkan, Wednesday, ich demoniczna córka i Pugsley, słodki, ale śmiertelnie groźny synek, urokliwy wuj Fester, wiedźmowata Babcia i Lurch, posępny kamerdyner o wdzięku zombie… oto w komplecie najbardziej upiorna rodzinka wszech czasów!

Poznańsko-warszawską koprodukcję wyreżyserował Jacek Mikołajczyk. Kierownictwo muzyczne spektaklu objęli Piotr Deptuch i Tomasz Filipczak. Choreografię przygotowała Ewelina Adamska-Porczyk, scenografię zaprojektował Grzegorz Policiński, a kostiumy Ilona Binarsch. Muzyka w Rodzinie Addamsów stanowi fuzję tradycji broadwayowskiej i znakomitej stylistyki latynoamerykańskiej. Największą sławę zyskały takie utwory jak: „Chcesz być Addamsem”, „W całkiem nową stronę”, „Większego świra mam” czy „Zatańczmy jeszcze raz”, wszystkie w przekładzie Jacka Mikołajczyka.

Chirurgiczna precyzja aktorów, którzy trzymają w ryzach rytm i dynamikę poszczególnych sekwencji, cieszy profesjonalne wykonanie muzyki na żywo przez ukryty pod sceną zespół, cieszy przestrzenność akcji, która odbywa się na kilku różnych planach. Misterność wykonania scenografii i kostiumów wszystkich postaci. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni z naładowanymi akumulatorami. Czekamy już na następny wyjazd 🙂

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content