Obserwuj nas:

Trzy drużyny z RCKU w konkursie IT UNICORN

konkurs IT Unicorn

W dniu 24-01-2023 naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny w konkursie programistycznym IT UNICORN realizowany przez Nadnotecki Instytut UAM w Pile.
Dwa zespoły tworzyli uczniowie klasy IV TI: Artur Jóźwiak, Stanisław Malinowski, Bartosz Grzesiak, Adam Fedorowicz; oraz jeden zespół z klasy III TI reprezentowany przez: Kamila Kwaśniewskiego oraz Jonatana Jarosińskiego.
Gratulujemy zajęcia 3 miejsca dla drużyny Artur Jóźwiak, Stanisław Malinowski.

W naszej szkole również odbywały się przygotowania do konkursu Droga ku przyszłości w dziedzinie druku 3D. Należało przygotować projekt w jednej z trzech dziedzin życia: Świat przyszłości, Zawód przyszłości oraz Relacje społeczne w przyszłości. Nasi uczniowie Kamil Kwaśniewski, Jonatan Jarosiński oraz Wojciech Błaszczuk przygotowali prezentację na temat Świata przyszłości.

Gratulacje również dla osób: Jakub Młynarczyk, Daniel Rybczyński i Jakub Żuber, za zakwalifikowanie się do etapu międzywojewódzkiego w konkursie CyberSkiller Challenge Poland realizowany przez Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content