Obserwuj nas:

RolnikCon 2023

Czas podsumować czwarty już RolnikCon. W tym roku bawiliśmy się w konwencji Gwiezdnych Wojen. Drugi raz w naszej imprezie wzięli udział przedstawiciele szkół podstawowych. Przybyły do nas dwie drużyny, ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego oraz Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków.

Zaczęło się od zmagań językowych. Przez cały tydzień uczestnicy imprezy mieli za zadanie wyszukać, oraz odpowiedzieć na zagadki językowe ukryte na terenie całej szkoły. Najwięcej emocji przysporzył jednak piątkowy Wielki Finał.
Najpierw walka sportowa. Każda z drużyn rywalizowała na niezwykle niebezpiecznym torze przeszkód. Druga część to układy taneczne do słynnego motywu „Marsz Imperialny”. Część „fizyczna” zakończona została konkursem na najlepiej zaprezentowany odgłos Chewbacci. Jury w składzie Pani Dyrektor Anna Dyker, Pani Elżbieta Kuziemska oraz Pani Małgorzata Pawlewicz oceniły wszystkie konkurencje.
Zmęczeni, ale wciąż pełni energii uczestnicy, przenieśli się na arenę wyzwań umysłowych. Najpierw Kahoot i wyłonienie trójki finalistów, następnie Wielki Finał i zestaw morderczych pytań.
Po całodniowych zmaganiach organizatorzy RolnikCon 2023 Pani Beata Matysko, Pan Dawid Porębiak, Pan Krzysztof Morawski oraz gość specjalny, Pani Anna Frelkowska-Makówka, ogłosili ostateczne wyniki.
Miejsce pierwsze zajęła drużyna dziewczyn z klasy 2tt w składzie Julia Matuszczak, Klaudia Słomka oraz Zuzanna Trojanowska. Drugie miejsce to team z 3tt, Amelia Grzegorczyk, Artur Zdeb oraz Adam Goluch z 3te. Na trzecim miejscu uplasował się Damian Miszczuk z klasy 4tip.
Jury przyznało również dwie nagrody za najlepszy strój dla super dziewczyn ze Szkoły Podstawowej nr 5 Amelii, Nicoli i Julii oraz dla Wiktora Kraczkowskiego z klasy 4tip.
Serdecznie dziękujemy Pani Olesi Kurzak z SP1 oraz Pani Łucji Maślany z SP5 wraz z uczniami, za przybycie i wzięcie udziału w naszej imprezie jak również opiekunkom dydaktycznym, Pani Agnieszce Stępień (SP1) i Pani Aleksandrze Królak (SP5). Mamy nadzieję, że zobaczymy się również w przyszłym roku.
Dziękujemy również Panu Dyrektorowi Leszkowi Molce, Pani Dyrektor Annie Dyker, Pani Elżbiecie Kuziemskiej oraz Pani Małgorzacie Pawlewicz. Podziękowania dla naszej absolwentki Łucji Matusiak, która drugi już raz przygotowała bardzo ciekawy wykład dla uczestników. Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy Pani Nataszy Mai-Szmulczyńskiej, Pani Joannie Pawlik, Panu Jarosławowi Huberowi oraz Panu Damianowi Karolowi.
Ogromne THANK YOU należy się wszystkim rywalizującym oraz uczniom, którzy z zaangażowaniem włączyli się w organizację RolnikCon 2023. Językowcy już myślą o przyszłym roku.
See you next year and MAY THE FUN BE WITH YOU 😊

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content