Obserwuj nas:

„Objedź Polskę Dookoła”

objedź Polskę dookoła

Uwaga! Uwaga! Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy ZESPOŁU SZKÓŁ NR 4 w Wałczu i wszyscy sympatycy zwierząt. Dołączamy do akcji, która ma na celu pomóc zwierzętom i jednocześnie sprawić, że staniemy się bardziej aktywni. Spacerowanie z psem to przyjemność, a teraz możemy to połączyć z pomocą potrzebującym zwierzakom. Przedstawiamy Wam akcję „Obejdź Polskę Dookoła” organizowaną przez Fundację SAFE-ANIMAL. Czy wiecie, że aby obejść Polskę, musielibyśmy zrobić około 5 000 000 kroków? To naprawdę sporo, a teraz wspólnie możemy pomóc schroniskom i organizacjom zajmującym się zwierzętami. Za każde wykonane 5 000 000 kroków, Fundacja SAFE-ANIMAL przekaże aż 3 000 zł darowizny wybranej organizacji, którą sami wybierzecie.

Jak dołączyć do akcji? To proste! Wystarczy pobrać aplikację Safe-Animal, a następnie w zakładce „KROKOMIERZ” wybrać organizację Stowarzyszenie Razem dla Zwierząt Teraz wystarczy tylko spacerować ze swoim pupilem, a po każdym zakończonym spacerze zebrane kroki trafią na konto wybranej przez Was organizacji. Pamiętajcie, aby przed każdym spacerem włączyć krokomierz! Nie czekajcie, dołączcie już teraz do akcji „Obejdź Polskę Dookoła” i dajcie szansę schroniskom i organizacjom na otrzymanie wsparcia finansowego. Pamiętajcie, że każdy krok się liczy, a razem możemy zdziałać naprawdę wiele! Pobierzcie aplikację Safe-Animal i dołączcie do nas już dzisiaj!

#SafeAnimal #ObejdźPolskęDookoła #krokomierz #psiaki #psy #pies #spacer

Udostępnij ten wpis:

Jesteśmy w serwisach:

Zespół Szkół Nr 4 W Wałczu to Technikum Zawodowe Nr 3, oraz II Liceum Ogólnokształcące Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy, że nie będziemy spamować. Otrzymasz tylko najważniejsze informacje. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Najnowsze galerie

Skip to content