Aktualności

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dnia 6 grudnia n-le wychowania fizycznego zorganizowali coroczny turniej siatkówki. Zgłosiło się 6 zespołów dziewcząt z klasy Ia, IIb, II TT/TH, II TIW/TW/TE, III TO/TT i IV TH oraz 6 chłopców/mieszanych: I TW/TG, II a/b/TG, II TO/TE, III TI, IV TO, IV TO/TE. Od rana na sali gimnastycznej trwała zacięta rywalizacja. Mistrzyniami szkoły w kat. dziewcząt została klasa IV TH w składzie:M. Horab, S. Sowiak, M. Janus, S. Michalska, A. Lewandowska, S. Pińkowska, M. Oćwieja. II miejsce zajęły dziewczęta z klasy II TT/TH, a III miejsce- z klasy III TO/TT. W kategorii chłopców niezwyciężona okazała się reprezentacja z klasy IV TE/TO: D. Lisewski, D. Włodarek, F. Krzemiński, P. Kuźmiński, A. Jabłoński, D. Michalik, B. Półtoraczyk. II miejsce zajęli chłopcy z klasy II a/b/TG, a III- chłopcy z klasy III TI.
Zwycięzcy otrzymali z rąk p. Dyrektora L. Molki puchary, dyplomy, a wszyscy uczestnicy słodkie mikołaje.
Kolejny Turniej już za rok!

Turniej1

Turniej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

05 grudnia 2017 r. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski poezji patrona szkoły Władysława Broniewskiego. Do konkursu zgłosiło się pięcioro uczestników. Każdy miał przygotować utwór W. Broniewskiego o tematyce jesienno - refleksyjnej.
Jury w składzie: Pan dyrektor Leszek Molka, Pani Renata Gross i Maria Bodziewska oceniali:
- dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie,
- interpretację tekstu,
- kulturę słowa,
- ogólny wyraz artystyczny.
Poziom konkursu był bardzo wyrównany, jednak jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce zajęła Julia Jarczewska z klasy IIb, II miejsce Łucja Matusiak z klasy II TIW, III miejsce Kinga Kraus z klasy IV TŻ. Wyróżnienia otrzymali Dagmara Najda z klasy II TG i Jakub Rosalski z klasy IIIA.
Nagrody i dyplomy wręczone zostaną na najbliższym apelu. Zwycięzcom gratulujemy.
                                                                                                                                                                   Bibliotekarki

PoezjaBroniewski

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

1 grudnia z okazji obchodów Światowego Dnia AIDS w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o HIV i AIDS. W tym roku wzięło w nim udział 61 uczniów klas pierwszych. Laureatami zostali: Oksana Stech (Ia LO)-I miejsce, Julia Grabiec (ITw)-II miejsce i Julia Cieślak (Ia LO) -III miejsce.Zwycięzcom konkursu oraz pozostałym uczestnikom gratulujemy wyników.
               Organizatorzy: J. Ruta, R. Gross, A. Lewandowska

 

Wstązeczka

Hiv Aids

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

1 grudnia w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim- Delegatura w Koszalinie, odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wyróżnienia z rąk Wicekuratora Oświaty, pana Roberta Stępnia odebrali: Nel Wesołowska (uczennica klasy IIb) oraz Rafał Mazur (uczeń klasy III TO). Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Kolejne stypendia już za rok.
Opiekunem uczniów podczas wyjazdu był wychowawca Nel Wesołowskiej- pani Agnieszka Górska.

Stypendia

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

28 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu przeprowadzonym przez wykwalifikowanych saperów 38 Patrolu Rozminowania z 21 Centralnego Poligonu Lotniczego Nadarzyce. Na szkoleniu uczniowie zapoznali się z zasadami postępowania w przypadku znalezienia materiałów wybuchowych i niebezpiecznych.Żołnierze zwrócili szczególną uwagę na zagrożenia wynikające z zabawy petardami  i fajerwerkami dostępnymi w okresie karnawałowym.Nie zabrakło także pokazu sprzętu wojskowego. Uczniowie mieli również okazję do przymierzenia kombinezonów saperskich.Pod koniec szkolenia uczniowie chętnie podchodzili i zadawali pytania ekspertom.

saper

Saper1

©2019 Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search